Turizm ve Otel İşletmeciliği Programından Türkiye Üçüncülüğü

ankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencileri, üniversiteler arası yemek yapma yarışmasında sergiledikleri performans ve yaptıkları lezzetli yemekler ile Türkiye Üçüncüsü olarak bronz madalyanın sahibi

Turizm ve Otel İşletmeciliği Programından Türkiye Üçüncülüğü
Bu içerik 1102 kez okundu.

 

Çankırı Profesyonel Aşçılar Derneği Başkanı Hayrettin Karaoğlu, Başkan Yardımcısı Mahmut Eren ve Meslek Yüksekokulumuz Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencilerinden Semih Kaleli, Muhammed Ali Karataş ve Ahmet Can Esenlikci, Antalya ANFAŞ Fuar Merkezi’nde bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen “Gelenekten Geleceğe Yemek Yarışması - YAŞASIN ANADOLU” fuarına katıldılar.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı öğrencileri, üniversiteler arası yemek yapma yarışmasında sergiledikleri performans ve yaptıkları lezzetli yemekler ile Türkiye Üçüncüsü olarak bronz madalyanın sahibi oldular.

Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Nurettin Gökşenli, yarışmaya katılan öğrencileri tebrik ederek teşekkür belgelerini takdim etti. Çankırı Profesyonel Aşçılar Derneği Başkanı Hayrettin Karaoğlu da Yüksekokul Müdürü Gökşenli ile Otel Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölüm Başkanı Mustafa Tecimen’e teşekkür belgesi verdi.

Karatekin Üniversitesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Cumhurbaşkanı Erdoğan Merkel ile telefonda görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan Merkel ile telefonda görüştü
Yarıyıl tatili başladı
Yarıyıl tatili başladı