Vali Hamdi Bilge Aktaş Gazetecilerin çektiği Fotoğraflardan Oluşan Sergiye Katıldı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Çalışan Gazeteciler Derneği tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen geleneksel “Çankırı’ya bir de buradan bakın” fotoğraf sergisinin 7.’si 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde 100

Vali Hamdi Bilge Aktaş Gazetecilerin çektiği Fotoğraflardan Oluşan Sergiye Katıldı
Bu içerik 51721 kez okundu.
 
Sergiye Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa ÇAKMAK, Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa ÇIBIK, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, siyasi parti ve STK temsilcileri, basın mensupları ve vatandaşların katıldığı serginin açılış konuşmasını yapan Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Murat DEMİR, 7. sergiyi açmanın mutluğunu yaşadıklarını dile getirdi. DEMİR, “Çalışan Gazeteciler Derneği olarak İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile ortaklaşa yaptığımız “Çankırı’ya bir de buradan bakın” fotoğraf sergisinin bu sene 7. Sini gerçekleştiriyoruz. Sergimizde 15 arkadaşımızın toplam 56 fotoğrafı yer alıyor. 7 yıl boyunca bizlere desteğini hiç esirgemeyen başta İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne, meslektaşlarıma ve bizleri bugüne kadar yalnız bırakmayanlara teşekkür ederim. Mesai mefhumu gözetmeksizin gece gündüz çalışan ve halkın sesi olan tüm meslektaşlarımın da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından serginin açılışı gerçekleştirildi. Fotoğrafları tek tek inceleyen Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Murat DEMİR ve serginin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.
Çankırı Valiliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Cumhurbaşkanı Erdoğan Merkel ile telefonda görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan Merkel ile telefonda görüştü
Yarıyıl tatili başladı
Yarıyıl tatili başladı