“Çankırı’ya Bir De Buradan Bakın” fotoğraf sergisi açıldı

Çalışan Gazeteciler Derneği ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen ve geleneksel hale getirilen “Çankırı’ya Bir de Buradan Bakın” fotoğraf sergisi açıldı.

“Çankırı’ya Bir De Buradan Bakın” fotoğraf sergisi açıldı
Bu içerik 717 kez okundu.

Güzel Sanatlar Galeri Salonu’nda a 7.si açılan dergiye Vali Hamdi Bilge Aktaş, Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, daire müdürleri, siyasi parti ve STK temsilcileri katıldı.

Sergi açılışında konuşan İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Karatatar, 7 yıldır Çankırı’da görev yapan basın mensupları fotoğraf sergisi açılışı gerçekleştirdiklerini belirterek katılımcılara teşekkür etti.

Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Murat Demir de yaptığı konuşmada sergide 15 gazetecinin 56 fotoğrafının yer aldığını ifade ederek “7 yıl boyunca bizlere desteğini hiç esirgemeyen başta İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne, meslektaşlarıma ve bizleri bugüne kadar yalnız bırakmayan siz değerli haziruna teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi Vali Aktaş ve davetliler tarafından çözüldü. Vali Aktaş ve beraberindekiler sergide yer alan fotoğrafları tek tek inceleyerek fotoğrafı çeken gazeteciden bilgi aldı.

Sergi, bir hafta boyunca açık kalacak. 

7cbc8dc8 61fb 4ed5 8a58 7772fa9d73c4

c06a4662 4e03 44fa 8e92 f7ea6c8e950d

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Cumhurbaşkanı Erdoğan Merkel ile telefonda görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan Merkel ile telefonda görüştü
Yarıyıl tatili başladı
Yarıyıl tatili başladı