3600 ek gösterge müjdesi, kritik açıklamalar

İçişleri Bakanlığı tarafından alınan kararlara yönelik yapılan açıklamalar, bakan Süleyman Soylu tarafından verilen sözlü beyanatta yer buldu. Ek gösterge konusunda müjdeyi veren Soylu, birçok konuda kritik açıklamalarda bulundu. Kaynak: İçişleri Bakanı S

3600 ek gösterge müjdesi, kritik açıklamalar
Bu içerik 8485 kez okundu.


Türkiye genelinde milyonlarca vatandaşı doğrudan etkileyecek konuların gündeme getirilmesi ile birlikte gözler İçişleri Bakanlığı tarafından yapılacak olan güncel açıklamalara çevrilmişti. Bakan Soylu konular ile ilgili olarak açıklama yaptı.

2020 Ramazan Bayramı sonrasında bakanlık kararları dahilinde açıklama yapması öngörülen Süleyman Soylu; söz konusu açıklamaları sosyal medya üzerinden katıldığı bir canlı yayında ifade ederek gerçekleştirdi.

3600 Ek Gösterge Müjdesi

Kamu personelinin merakla beklediği ve daima konuyu gündeme getirerek takip ettiği 3600 ek gösterge konusu ile ilgili müjdeli açıklamalar geldi. Bakan Soylu polis memurları için yöneltilen 3600 ek gösterge sorusu üzerine; "Hükümet olarak bunu gerçekleştireceğiz. Bu konuda sözümüz var" açıklamasında bulundu.

Bakan Soylu’dan Gündeme Dair Açıklamalar

Sosyal medya üzerinden vatandaşların da yönelttiği sorulara cevap veren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu gündemde yer alan konular üzerinde kritik açıklamalarda bulundu. Koronavirüs tedbirleri dahilinde takriben 75 gündür toplu ibadetin gerçekleştirilmediği ifade edilirken; normalleşme sürecinin başlaması ile ve 45 bin 571 cami ve 5 bin 264 açık alanda olmak üzere ilk Cuma namazının namaz kılındığını açıkladı.

Kiliselerin de ibadete açılmasına ilişkin Patrik ve diğer azınlık cemaatlerinin liderleriyle görüşmeler yapıldığını beyan eden Süleyman Soylu; İzmir’de camilere yapılan manipülasyon ve müzik yayını provakasyonun ilkel yollar ile yapıldığını ve konu ile ilgili olarak cezai işlemlerin devam ettiğini beyan etti.

Ramazan Bayram 3600 Ek Gösterge Müjdesi Bakan Soylu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Cumhurbaşkanı Erdoğan Merkel ile telefonda görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan Merkel ile telefonda görüştü
Yarıyıl tatili başladı
Yarıyıl tatili başladı